Споредете до 4 продукти:

Vredestein Sprint Classic 185/70 R15 89H

Vredestein Sprint Classic
Vredestein Sprint Classic
Vredestein

Vredestein Sprint Classic185/70 R15 89H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гроздобер гуми
Производител:
Vredestein
Ширина:
185
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
89
Индекс на брзина:
H
EAN:
8714692053344
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  140,7 €

Цена по парче

140,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,23 €

Назад кон врвот