Споредете до 4 продукти:

Vredestein Sprint Classic 165 R14 84H

Vredestein Sprint Classic
Vredestein Sprint Classic
Vredestein

Vredestein Sprint Classic165 R14 84H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гроздобер гуми
Производител:
Vredestein
Ширина:
165
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
84
Индекс на брзина:
H
EAN:
8714692197253
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  149,5 €

Цена по парче

149,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,19 €

Назад кон врвот