Споредете до 4 продукти:

Vredestein SPORTRAC 5 215/60 R17 96H

Vredestein SPORTRAC 5
Vredestein SPORTRAC 5
Vredestein

Vredestein SPORTRAC 5215/60 R17 96H

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Vredestein
Ширина:
215
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
96
Индекс на брзина:
H
EAN:
8714692290404
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
71 dB

Највисока цена:  104,1 €

Цена по парче

104,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,35 €

Назад кон врвот