Споредете до 4 продукти:

Vredestein Snowtrac 5 205/60 R16 96H

Vredestein

Vredestein Snowtrac 5205/60 R16 96H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Vredestein
Ширина:
205
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
96
Индекс на брзина:
H
EAN:
8714692297892
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
C
71 dB

Највисока цена:  204,5 €

Цена по парче

204,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  62,87 €

Назад кон врвот