Споредете до 4 продукти:

Vredestein Snowtrac 5 205/55 R16 94H

Vredestein

Vredestein Snowtrac 5205/55 R16 94H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Vredestein
Ширина:
205
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
94
Индекс на брзина:
H
EAN:
8714692297885
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
C
71 dB

Највисока цена:  77,9 €

Цена по парче

77,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,06 €

Назад кон врвот