Споредете до 4 продукти:

Vredestein Snowtrac 5 195/55 R16 91H

Vredestein

Vredestein Snowtrac 5195/55 R16 91H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Vredestein
Ширина:
195
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
H
EAN:
8714692312915
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
C
71 dB

Највисока цена:  134,8 €

Цена по парче

134,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,76 €

Назад кон врвот