Споредете до 4 продукти:

Vredestein Quatrac Pro 255/40 R20 101Y

Vredestein

Vredestein Quatrac Pro255/40 R20 101Y

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Vredestein
Ширина:
255
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
101
Индекс на брзина:
Y
EAN:
8714692347757
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
73 dB

Највисока цена:  247,4 €

Цена по парче

247,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,23 €

Назад кон врвот