Споредете до 4 продукти:

Vredestein Quatrac Pro 245/40 R18 97Y

Vredestein

Vredestein Quatrac Pro245/40 R18 97Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Vredestein
Ширина:
245
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
97
Индекс на брзина:
Y
EAN:
8714692347634
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
71 dB

Највисока цена:  133,8 €

Цена по парче

133,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,44 €

Назад кон врвот