Споредете до 4 продукти:

Vredestein Quatrac Pro 225/45 R19 96W

Vredestein

Vredestein Quatrac Pro225/45 R19 96W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Vredestein
Ширина:
225
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
96
Индекс на брзина:
W
EAN:
8714692347351
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
72 dB

Највисока цена:  182 €

Цена по парче

182 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,09 €

Назад кон врвот