Споредете до 4 продукти:

Vredestein Quatrac 5 215/65 R15 96H

Vredestein

Vredestein Quatrac 5215/65 R15 96H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Vredestein
Ширина:
215
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
96
Индекс на брзина:
H
EAN:
8714692316029
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
71 dB

Највисока цена:  93,2 €

Цена по парче

93,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,23 €

Назад кон врвот