Споредете до 4 продукти:

Vredestein Quatrac 5 215/55 R16 93H

Vredestein

Vredestein Quatrac 5215/55 R16 93H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Vredestein
Ширина:
215
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
93
Индекс на брзина:
H
EAN:
8714692316081
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
71 dB

Највисока цена:  149,9 €

Цена по парче

149,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,76 €

Назад кон врвот