Споредете до 4 продукти:

Vredestein Quatrac 5 205/45 R17 88Y

Vredestein

Vredestein Quatrac 5205/45 R17 88Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Vredestein
Ширина:
205
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
88
Индекс на брзина:
Y
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
70 dB

Највисока цена:  113 €

Цена по парче

113 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,35 €

Назад кон врвот