Споредете до 4 продукти:

Vredestein Quatrac 5 165/70 R13 79T

Vredestein

Vredestein Quatrac 5165/70 R13 79T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Vredestein
Ширина:
165
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
13
Индекс на товар:
79
Индекс на брзина:
T
EAN:
8714692316005
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
C
69 dB

Највисока цена:  49,5 €

Цена по парче

49,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,4 €

Назад кон врвот