Споредете до 4 продукти:

Vredestein Quatrac 5 155/65 R14 75T

Vredestein

Vredestein Quatrac 5155/65 R14 75T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Vredestein
Ширина:
155
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
75
Индекс на брзина:
T
EAN:
8714692315671
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
C
69 dB

Највисока цена:  50 €

Цена по парче

50 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,4 €

Назад кон врвот