Споредете до 4 продукти:

Vredestein Quatrac 5 155/60 R15 74T

Vredestein

Vredestein Quatrac 5155/60 R15 74T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Vredestein
Ширина:
155
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
74
Индекс на брзина:
T
EAN:
8714692316326
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
C
69 dB

Највисока цена:  50,1 €

Цена по парче

50,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,23 €

Назад кон врвот