Споредете до 4 продукти:

Vredestein Quatrac 215/65 R16 102V

Vredestein

Vredestein Quatrac215/65 R16 102V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Vredestein
Ширина:
215
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
102
Индекс на брзина:
V
EAN:
8714692358302
ЕУ Етикета:
B
B
71 dB

Највисока цена:  89,2 €

Цена по парче

89,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  2,97 €

Назад кон врвот