Споредете до 4 продукти:

Vredestein Quatrac 215/45 R16 90V

Vredestein

Vredestein Quatrac215/45 R16 90V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Vredestein
Ширина:
215
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
90
Индекс на брзина:
V
EAN:
8714692358470
ЕУ Етикета:
D
B
70 dB

Највисока цена:  110,6 €

Цена по парче

110,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  2,97 €

Назад кон врвот