Споредете до 4 продукти:

Vredestein MULTI RILL 7.50 D16 98A8

Vredestein MULTI RILL
Vredestein MULTI RILL
Vredestein

Vredestein MULTI RILL7.50 D16 98A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Vredestein
Ширина:
7.50
Конструкција:
D
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
98
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8714692051913

Највисока цена:  132,7 €

Цена по парче

132,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,36 €

Назад кон врвот