Споредете до 4 продукти:

Vredestein GRIP CLASSIC 205 R16 104T

Vredestein

Vredestein GRIP CLASSIC205 R16 104T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гроздобер гуми
Производител:
Vredestein
Ширина:
205
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
104
Индекс на брзина:
T
EAN:
8714692282089

Највисока цена:  214,6 €

Цена по парче

214,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,19 €

Назад кон врвот