Споредете до 4 продукти:

Vredestein GREENTRAX 320/55 D12 116A8

Vredestein

Vredestein GREENTRAX320/55 D12 116A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Летни
Производител:
Vredestein
Ширина:
320
Висина:
55
Конструкција:
D
Дијаметар:
12
Индекс на товар:
116
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8714692274190

Највисока цена: 

Назад кон врвот