Споредете до 4 продукти:

Vredestein GREENTRAX 270/50 D12 103A8

Vredestein

Vredestein GREENTRAX270/50 D12 103A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Летни
Производител:
Vredestein
Ширина:
270
Висина:
50
Конструкција:
D
Дијаметар:
12
Индекс на товар:
103
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8714692274183

Највисока цена:  215,2 €

Цена по парче

215,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,47 €

Назад кон врвот