Споредете до 4 продукти:

Vredestein GREENTRAX 250/60 D8 96A8

Vredestein

Vredestein GREENTRAX250/60 D8 96A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Летни
Производител:
Vredestein
Ширина:
250
Висина:
60
Конструкција:
D
Дијаметар:
8
Индекс на товар:
96
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8714692274152

Највисока цена:  87,9 €

Цена по парче

87,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,36 €

Назад кон врвот