Споредете до 4 продукти:

Vredestein GREENTRAX 170/60 D8 65A8

Vredestein

Vredestein GREENTRAX170/60 D8 65A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Летни
Производител:
Vredestein
Ширина:
170
Висина:
60
Конструкција:
D
Дијаметар:
8
Индекс на товар:
65
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8714692274121

Највисока цена:  57,6 €

Цена по парче

57,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,36 €

Назад кон врвот