Споредете до 4 продукти:

Vredestein GREENTRAX 160/65 D6 60A8

Vredestein

Vredestein GREENTRAX160/65 D6 60A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Летни
Производител:
Vredestein
Ширина:
160
Висина:
65
Конструкција:
D
Дијаметар:
6
Индекс на товар:
60
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8714692274114

Највисока цена:  47,8 €

Цена по парче

47,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,36 €

Назад кон врвот