Споредете до 4 продукти:

Vredestein Flotation Trac 650/65 R26.5 174D

Vredestein Flotation Trac
Vredestein Flotation Trac
Vredestein

Vredestein Flotation Trac650/65 R26.5 174D

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Vredestein
Ширина:
650
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
26.5
Индекс на товар:
174
Индекс на брзина:
D
EAN:
8714692309892

Највисока цена:  2.418,6 €

Цена по парче

2.418,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  98,6 €

Назад кон врвот