Споредете до 4 продукти:

Vredestein Flotation Trac 650/55 R26.5 169D

Vredestein Flotation Trac
Vredestein Flotation Trac
Vredestein

Vredestein Flotation Trac650/55 R26.5 169D

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Vredestein
Ширина:
650
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
26.5
Индекс на товар:
169
Индекс на брзина:
D
EAN:
8714692186691

Највисока цена: 

Назад кон врвот