Споредете до 4 продукти:

Vredestein Flotation + 500/55 D20 150A8

Vredestein

Vredestein Flotation +500/55 D20 150A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Vredestein
Ширина:
500
Висина:
55
Конструкција:
D
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
150
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8714692174865

Највисока цена:  692,2 €

Цена по парче

692,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  42,09 €

Назад кон врвот