Споредете до 4 продукти:

Vredestein Flotation + 340/55 D16 133A8

Vredestein

Vredestein Flotation +340/55 D16 133A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Vredestein
Ширина:
340
Висина:
55
Конструкција:
D
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
133
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8714692220432

Највисока цена:  254,5 €

Цена по парче

254,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,93 €

Назад кон врвот