Споредете до 4 продукти:

Vredestein Flotation + 300/80 D15.3 138A8

Vredestein

Vredestein Flotation +300/80 D15.3 138A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Vredestein
Ширина:
300
Висина:
80
Конструкција:
D
Дијаметар:
15.3
Индекс на товар:
138
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8714692174841

Највисока цена: 

Назад кон врвот