Споредете до 4 продукти:

Vredestein FAKTOR-F 6.50 D16 98A8

Vredestein

Vredestein FAKTOR-F6.50 D16 98A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Vredestein
Ширина:
6.50
Конструкција:
D
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
98
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8714692335082

Највисока цена:  100,4 €

Цена по парче

100,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,36 €

Назад кон врвот