Споредете до 4 продукти:

Vredestein FAKTOR-F 4.00 D19 72A8

Vredestein

Vredestein FAKTOR-F4.00 D19 72A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Vredestein
Ширина:
4.00
Конструкција:
D
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
72
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8714692327438

Највисока цена: 

Назад кон врвот