Споредете до 4 продукти:

Vredestein Endurion 460/70 D24 159A8

Vredestein

Vredestein Endurion460/70 D24 159A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Vredestein
Ширина:
460
Висина:
70
Конструкција:
D
Дијаметар:
24
Индекс на товар:
159
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8714692310003

Највисока цена:  871,4 €

Цена по парче

871,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  42,09 €

Назад кон врвот