Споредете до 4 продукти:

Vredestein COMTRAC WINTER 205/70 R15 106/104R

Vredestein COMTRAC WINTER
Vredestein COMTRAC WINTER
Vredestein

Vredestein COMTRAC WINTER205/70 R15 106/104R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Зимски
Производител:
Vredestein
Ширина:
205
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
106/104
Индекс на брзина:
R
EAN:
8714692076022
ЕУ Етикета:
F
E
71 dB

Највисока цена:  140,4 €

Цена по парче

140,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  10,72 €

Назад кон врвот