Споредете до 4 продукти:

Vredestein Comtrac 225/70 R15 112/110R

Vredestein Comtrac
Vredestein Comtrac
Vredestein

Vredestein Comtrac225/70 R15 112/110R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
Vredestein
Ширина:
225
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
112/110
Индекс на брзина:
R
EAN:
8714692034084
ЕУ Етикета:
E
B
69 dB

Највисока цена:  112,8 €

Цена по парче

112,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,29 €

Назад кон врвот