Споредете до 4 продукти:

Vredestein Comtrac 2 All Season 215/60 R16 103/101T

Vredestein

Vredestein Comtrac 2 All Season215/60 R16 103/101T

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Vredestein
Ширина:
215
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
103/101
Индекс на брзина:
T
EAN:
8714692335228
ЕУ Етикета:
E
B
71 dB

Највисока цена:  126,2 €

Цена по парче

126,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,23 €

Назад кон врвот