Споредете до 4 продукти:

Vredestein AW 7.00 D12 95A8

Vredestein AW
Vredestein AW
Vredestein

Vredestein AW7.00 D12 95A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Vredestein
Ширина:
7.00
Конструкција:
D
Дијаметар:
12
Индекс на товар:
95
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8714692082238

Највисока цена:  85,2 €

Цена по парче

85,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,57 €

Назад кон врвот