Споредете до 4 продукти:

Vredestein AW 15.0/70 D18 151A8

Vredestein AW
Vredestein AW
Vredestein

Vredestein AW15.0/70 D18 151A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Vredestein
Ширина:
15.0
Висина:
70
Конструкција:
D
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
151
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8714692263309

Највисока цена:  329,6 €

Цена по парче

329,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  1 €

Назад кон врвот