Споредете до 4 продукти:

Vredestein AW 11.5/80 D15.3 131A8

Vredestein AW
Vredestein AW
Vredestein

Vredestein AW11.5/80 D15.3 131A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Vredestein
Ширина:
11.5
Висина:
80
Конструкција:
D
Дијаметар:
15.3
Индекс на товар:
131
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8714692263187

Највисока цена:  157,9 €

Цена по парче

157,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  9,13 €

Назад кон врвот