Споредете до 4 продукти:

Vredestein AS 7.00 D12

Vredestein AS
Vredestein AS
Vredestein

Vredestein AS7.00 D12

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Vredestein
Ширина:
7.00
Конструкција:
D
Дијаметар:
12
EAN:
8714692045172

Највисока цена:  85,6 €

Цена по парче

85,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,36 €

Назад кон врвот