Споредете до 4 продукти:

Viking WinTech 205/50 R17 93H

Viking

Viking WinTech205/50 R17 93H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Viking
Ширина:
205
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
93
Индекс на брзина:
H
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
C
72 dB

Највисока цена:  76,9 €

Цена по парче

76,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,49 €

Назад кон врвот