Споредете до 4 продукти:

Viking WinTech 195/55 R16 87H

Viking

Viking WinTech195/55 R16 87H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Viking
Ширина:
195
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
87
Индекс на брзина:
H
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
C
72 dB

Највисока цена:  68 €

Цена по парче

68 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,49 €

Назад кон врвот