Споредете до 4 продукти:

Viking WinTech 185/60 R15 84T

Viking

Viking WinTech185/60 R15 84T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Viking
Ширина:
185
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
84
Индекс на брзина:
T
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
C
71 dB

Највисока цена: 

Назад кон врвот