Споредете до 4 продукти:

Viking WinTech 185/60 R14 82T

Viking

Viking WinTech185/60 R14 82T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Viking
Ширина:
185
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
82
Индекс на брзина:
T
EAN:
4024069799787
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
C
71 dB

Највисока цена:  81,7 €

Цена по парче

81,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,56 €

Назад кон врвот