Споредете до 4 продукти:

Viking ProTech NewGen 295/35 R21 107Y

Viking

Viking ProTech NewGen295/35 R21 107Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Viking
Ширина:
295
Висина:
35
Конструкција:
R
Дијаметар:
21
Индекс на товар:
107
Индекс на брзина:
Y
EAN:
4024069002382
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
75 dB

Највисока цена:  139,3 €

Цена по парче

139,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,86 €

Назад кон врвот