Споредете до 4 продукти:

Viking ProTech NewGen 235/45 R17 97Y

Viking

Viking ProTech NewGen235/45 R17 97Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Viking
Ширина:
235
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
97
Индекс на брзина:
Y
EAN:
4024069001781
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  70,2 €

Цена по парче

70,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,49 €

Назад кон врвот