Споредете до 4 продукти:

Viking ProTech NewGen 205/60 R16 96W

Viking

Viking ProTech NewGen205/60 R16 96W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Viking
Ширина:
205
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
96
Индекс на брзина:
W
EAN:
4024069001606
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  85,7 €

Цена по парче

85,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,16 €

Назад кон врвот