Споредете до 4 продукти:

Viking ProTech HP 255/55 R18 109Y

Viking ProTech HP
Viking ProTech HP
Viking

Viking ProTech HP255/55 R18 109Y

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Viking
Ширина:
255
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
109
Индекс на брзина:
Y
EAN:
4024069612253
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
C
73 dB

Највисока цена:  83,9 €

Цена по парче

83,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,46 €

Назад кон врвот