Споредете до 4 продукти:

Viking ProTech HP 205/50 R16 87W

Viking ProTech HP
Viking ProTech HP
Viking

Viking ProTech HP205/50 R16 87W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Viking
Ширина:
205
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
87
Индекс на брзина:
W
EAN:
4024069583713
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
C
71 dB

Највисока цена:  65,3 €

Цена по парче

65,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,06 €

Назад кон врвот