Споредете до 4 продукти:

Viking FourTech 205/55 R16 91H

Viking

Viking FourTech205/55 R16 91H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Viking
Ширина:
205
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
H
EAN:
4024069731305
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
C
72 dB

Највисока цена:  63,6 €

Цена по парче

63,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,63 €

Назад кон врвот