Споредете до 4 продукти:

Viking FourTech 195/55 R16 87V

Viking

Viking FourTech195/55 R16 87V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Viking
Ширина:
195
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
87
Индекс на брзина:
V
EAN:
4024069763054
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
C
72 dB

Највисока цена:  85,3 €

Цена по парче

85,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,63 €

Назад кон врвот